10 Gün Su Akmayan Belde Başkan Önal’la Mini Şehir Haline Dönüştü

11 Kasım 2018 18:29
10 Gün Su Akmayan Belde Başkan Önal’la Mini Şehir Haline Dönüştü

Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Önal göreve başladığı günden bugüne geliştirdiği proje ve gerçekleştirdiği hizmetlerle belde halkının takdirini topluyor.

Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Önal göreve başladığı günden bugüne geliştirdiği proje ve gerçekleştirdiği hizmetlerle belde halkının takdirini topluyor. Belde de yaşanan sorunlara geçici çözümler yerine kalıcı  projelerle çözüm sağlayan Başkanı Önal Akpınar içmeye suyu şebekesi çalışmasıyla yaşanan su probleminin sonlandırmak için düğmeye bastı.10 Gün Su Akmayan Belde Başkan Önal’la Mini Şehir Haline Dönüştü Başkan Önal “Akpınar içme suyu şebekemiz, çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Desteklerini esirgemeyen tüm kurumlarımıza teşekkür ederiz” diyerek  önemli hizmetlerin bir yenisini daha başlattağını duyurdu.

10 GÜN SU AKMADIĞI GÜNLERİ UNUTMADIK

Belde sakinlerinden Yunus Mart  başkan Önal’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek “Beldemizde 10 gün su akmadığı günleri asla unutamayız. Sokaklar çöplüktü yollar çamurdu yollar daracıktı, düşünüyorum da nereden nereye geldik unutmak mümkün mü Ama bilen her zaman biliyor” dedi.10 Gün Su Akmayan Belde Başkan Önal’la Mini Şehir Haline Dönüştü

YÜCEL “BAŞKANIM SONUNA KADAR YANINDAYIZ”

Bir başka belde sakini Yunus Yücel ise “Maşallah başkanım hizmette sınır yok diyorsunuz yanı başarılar dilerim kolay gelsin sonuna kadar yanındayız” sözleriyle desteklerini sundu.

MART “KÖY GÖRÜNÜMLÜ BELDE  MİNİ BİR ŞEHİR HALİNE DÖNÜŞTÜ”

Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Önal Başkanlığı döneminde köy görünümlü  beldenin mini bir şehre dönüştürdüğünü ifade eden Mustafa Mart “Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Allah Razı olsun köyümüzü adeta mini bir şehir yaptı. Allah kendisinden ve değerli ekibinden razı olsun” dedi. 10 Gün Su Akmayan Belde Başkan Önal’la Mini Şehir Haline Dönüştü Haber : Resul Özdil / Haber Tanık Gazetesi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle