Alper ÖNER : Gece- Gündüz Çalışmaya Hazırım

27 Şubat 2019 14:39
Alper ÖNER : Gece- Gündüz Çalışmaya Hazırım

Alper ÖNER : Gece- Gündüz Çalışmaya Hazırım

Cumhuriyet Halk Partisi Düziçi Belediye Başkan Adayı Alper ÖNER :” Cumhuriyet halk partisi belediye meclis üyelerine açıkladıktan sonra onların küstürdüklerini biz alırız. Bu adamlar darmadağın olur biz de seçim kazanır. Şunların umut bağladığı şeye bakın. Biz o kadar büyük bir aile olduk ki artık bizden bir tek çivi bile sökemezler. Burada sadece cumhuriyet halk partisi ve iyi partinin ittifakı yok. Burada Düziçi'nin ittifakı var, burada milliyetçi hareket partililer var, ülkücüler var, saadet partililer var. Bu memleketi en iyi idare edecek ekipte burada. 


Belki burada belediye meclis üye listesini hazırlarken talep çok fazla oldu, hata yapmış olabiliriz. Ama herkesi memnun etmemiz mümkün değil ama elimizden geleni en iyisini yapmaya çalıştık. Bu talebin çok olması bizi onurlandırır, şereflendirir. Belediye meclis üyesi yazamadığımız arkadaşlarımızda kalbimizde, gönlümüzde onlarda tam güçleriyle arkamızda destekçimiz.

Daha önce belediye başkanlık yapmış ağabeylerimiz, amcalarımıza teşekkür ederiz, mevcut belediye başkanı da bu ilçe için elinden gelen her şeyi yaptı bizi koskoca bir köy haline getirdi, artık onun süresi bitti. Bu memlekete organize sanayi kurmak için gecemi, gündüzüme katacağım. Siz isteyerek çekilmezsiniz ama bu yüce millet 31 martta sizi o koltuktan inmeye mecbur bırakacaktır, artık doydu millet. Arkadaşlarım gece gündüz çalışmaya hazırım, herkese iyi akşamlar diliyorum diyerek konuşmasını tamamladı. Ersin Şimşek

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle