Alper ÖNER: Arı Gibi Çalışıp, İşsizliği Bitireceğiz

Son Güncelleme : 14 Şubat 2019 14:02
Alper ÖNER: Arı Gibi Çalışıp, İşsizliği Bitireceğiz

Alper ÖNER: Arı Gibi Çalışıp, İşsizliği Bitireceğiz

12 Şubat Salı günü Cumhuriyet Halk Partisi seçim bürosunda etkinlik düzenlendi. Etkinlik Kuran Tilaveti ile başladı. Etkinlikte İyi Parti Düziçi ilçe başkanı İzzet KINIŞ: “Biz Düziçi İyi Parti teşkilatı olarak Alper beyin sonuna kadar yanındayız. Allahın izniyle 1 nisan günü Belediye başkanı olarak sizlere konuşma yapacaktır. Allah birlik beraberliğimizi bozmasın sağolun varolun diyerek konuşmasını tamamladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Düziçi ilçe başkanı Mustafa ŞEN : Sayın kardeşlerim biz bugün burada sadece iyi partili kardeşlerimle değil mhp’li, akp’li kardeşlerimle bir aradayız. Biz ittifakları masa başında değil yüreklerde yaptık. Bu yürekler birbirine kenetlendi. Allah bu birlik ve beraberliğimizi asla bozmasın. Bu beraberlik Düziçi’nde kaderi değiştirecektir. Siyasi partiniz ne olursa olsun biz bu millete hizmet etmek için varız. “ dedi.

Düziçi Belediye Başkan Adayı Alper ÖNER : Her şeyden önce kardeşiz unutmayacağız. Bu ilçe bizim bu ilçenin geçmişi de geleceği de bizim. Bizden başka kimse bu ilçeye sahip çıkmaz. Yerel yöneticiler eğer adam gibi işini yapabilselerdi, bu milletin parasını bu millet için kullanabilseydi şimdi ilçemizde hiçbir sorun kalmayacaktı.

Dün sayın belediye başkanımız ve tekrar bir partinin belediye başkan adayı şunları söylüyor “biz her sorunu çözdük. “ tamam her sorunu çözdüyseniz çekilin. Demek ki sizin aklınız yetti bu kadardı. Biz bu ekiple çok daha iyisini yapacağız. Sizin becerebildiğiniz bu kadardı. Kötü yaptınız demiyoruz, yapabildiğiniz buydu. Ama bu ilçenin insanı daha iyisini hak ediyor. Başta kazanır kazanmaz arı gibi çalışıp işsizliği bitireceğiz organize sanayi kuracağız. İnşallah başkan olacağız tabi başkan olmayı bu milletin hizmetkarı olmak için istiyoruz. 


Belediye başkanı yine diyor ki organize sanayi yapacağız ben demeden önce yapsaydınız ya. 20 yıldır-30 yıldır bu milleti gurbete göndereceğinize yapsaydınız ya sizin yaptığınız her iş böyle ama iyi ki varmışız ben bir sokaka-mahalle gidiyorum hemen bir gün sonra asfalt döküyorlar, hemen birgün sonra kanalizasyon bağlıyorlar, hemen bir gün sonra oranın ruhsatlarını veriyorlar, hemen bir gün sonra apartmanların yapı kullanım izniniz yok, biz kazanır kazanmaz yapı kullanım izni vereceğiz. “ kardeşim zaten bu apartmanlar 3-4 yıldır yapıldı bitti şimdiye kadar neden yapı kullanım izni vermedin.

Lütfen artık boş vaatlerde bulunmayın. Bu vaatlerin boş olduğunu herkes biliyor. Geçen hafta Cuma günü yağmur yağıyor. Yağmur yağarken beton döküyorsun paramızı çöpe atıyorsunuz. 10 yıl geçti dertlere çare olamadınız. Her şeyi bitirmediniz eğer her şeyi bitirdiğinize inanıyorsanız kenara çekilin bu işi çok daha iyi yapacak ekip geliyor. Ben ekibim adına sizlere söz veriyorum emrinizdeyiz her zaman da emrinizde olacağız” dedi.

 Ersin Şimşek

Etiketler: düziçi belediye başkan adayı Alper Öner, düziçi chp belediye başkan adayı

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle