Dr. Alper Öner; Bu seçim Düziçi’nin Seçimi

Son Güncelleme : 03 Mart 2019 12:03
Dr. Alper Öner; Bu seçim Düziçi’nin Seçimi

Dr. Alper Öner; Bu seçim Düziçi’nin Seçimi

Cumhuriyet Halk Partisi Düziçi ilçe seçim bürosuna milliyetçi hareket partisini gönül vermiş kalabalık bir seçmen cumhuriyet halk partisine katılış yaparak millet ittifakı belediye başkan adayı Alper ÖNER'e destek verdi. Katılım'da konuşma yapan Cumhuriyet halk partisi belediye başkan adayı Alper ÖNER: “Düziçi siyasetinin önünü açmak isteyen, düziçinden pırıl pırıl zehir gibi gençlerin milletvekili olabilmesi, belediye başkanı olabilmesini bir sülalenin tekelinden kurtarmak isteyenler burada hoş geldiniz. Bu seçim düziçinin seçimi, gerçek vatan sevdalıları, gerçek bayrak sevdalıları burada. Geçen Pazar hatırlarsanız sayın ilçe başkanı Mustafa şen mitingimizde bana sürpriz yaptı.

Ben seçimi kazandığım 31 martta parti rozetimi çıkartacağım, oy versin vermesin tüm partililerin emrinde olacağım diyordum.. Sayın Mustafa şen dedi ki sevgili başkanım artık seçimi kazanmayı beklememize gerek yok ben artık sendeki cumhuriyet halk partisi rozetini çıkartıyorum, Türk bayrağı rozeti takıyorum artık sen bu milletin adayısın dedi.
Bize iftira atanlar, bugün beka sorunu var diyenler, koltuğun sevdasına düştüler. Bizler projelerimizle geliyoruz, yapacağımız hizmetlerle geliyoruz. Biz bu seçimi alacağız. Ama bunlar hizmetle, görevi karıştırdı. Mesela bir öğretmene ne kadar güzel ders anlattın aferin iyi hizmet ettin denir mi? Denmez zaten görevi o. Ben diş hekimiyim ne güzel dolgu yaptın, parasını aldım benim görevim bu.

Sizler Görevinizi Yapmadınız Sayın Belediye Başkanım. 

20 yıl boyunca bu memleketin işsizliğin sorununa niye çözüm aramadınız. İnsanlara işsiz bırakarak, fukara bırakarak daha iyi idare ederim zannettiniz ama olmadı, millet uyandı artık. Ben aylardır dilimde organize sanayi, gurbetçiliği bitireceğiz dedik.

Daha iki gün önce organize sanayi kuralım diye belediye meclis kararı almış, şimdiye kadar neredeydin. 


Evdeki çocuklar babasız büyüyor. Sayın belediye başkanım, Ankara da oturan hiçbir milletvekili, hiçbir bakan düziçi'nin sorununu çözelim demez, bu yerel yöneticinin işi. Memleketimizi gurbetçilikten kurtacağız, Çocuklarımızı babalı ama yetim büyütmekten kurtacağız. Kadınlarımızı akşam saat 6-7 de sıcak çorba içmek isteyen kocalarına kavuşturacağız.

Yerel siyaset çözüm bulma işidir. Biz çözüm için geliyoruz.

Sizin yapmadıklarınızı, beceremediklerinizi, yapamadıklarınızı biz yapmaya geliyoruz. Siz gönül rızasıyla bu koltuktan çekilmediniz, çekilmeyeceksiniz anlaşıldı. Son 30 yılın, 20 yılı yetmedi size daha 5 yılı yandaş zengin yapayım diye çabalıyorsunuz.bu millet sizi sandığa gömüyor kaybediyorsunuz sayın başkanım.” Diyerek konuşmasını tamamladı. 

Haberin fotogalerisi için tıklayın.

Bu seçim Düziçi’nin Seçimi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle