Düziçi Belediyesi 40 Kamu İşçisi Alımı Yapacak

Son Güncelleme : 12 Haziran 2019 17:06
Düziçi Belediyesi 40 Kamu İşçisi Alımı Yapacak

Türkiye İş Kurumu tarafından bugün yayımlanan ilana göre Düziçi Belediyesi kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

12 Haziran 2019 tarihinde İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Osmaniye İline bağlı Düziçi Belediyesi toplam 40 kişi işçi alımı gerçekleştirecek.

 Yapılacak olan alım çiftçi olarak nitelendiriliyor. Kamu işçisi alımına başvuracak adayların öğrenim durumunun ilkokul mezunu olması yeterli olacak. Aynı zamanda Osmaniye Düziçi Belediyesi kamu işçisi alımında adaylardan bu iş ile ilgili beş yıl deneyime sahip olması şartı yer alıyor.

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılacak.

Osmaniye Düziçi Belediyesi kamu personeli alımında adaylar 17 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapacaklar. İŞKUR iş ilanına göre 17 Haziran 2019 tarihinden itibaren başvuru yapan adayların başvuruları dikkate alınmayacağı belirtiliyor. Adaylar başvurularını 00005013319 ilan numarası ile gerçekleştirecek olup, hangi bir İŞKUR İl Hizmet Müdürlüğüne veya resmi web sitesi olan İŞKUR sitesi üzerinden başvurularını yapabilecekler.

Kamu personeli alımına adayların başvuru sonrası işe alımı kura ile belirlenecek. Kura 19 Haziran 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 saatleri arasında Osmaniye Düziçi Belediyesi binasında yapılacak.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ökkeş namlı sevdalısı

12 Haziran 2019 19:29
Hani organize sanayi nerde göremiyoruz