Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali DURMAZ'ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

09 Eylül 2019 11:59
Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali DURMAZ'ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali DURMAZ 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı dolayısıyla yazılı bir metin yayınladı.

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının Düziçimiz için başarılarımızla gurur duyacağımız; yeni ufuklara yeni vizyonlar doğrultusunda adım adım ilerleyeceğimiz öğrenci, öğretmen, veli ve tüm paydaşlarla uyum içerisinde hareket edeceğimiz bir sene olması temennisi ile ilk gününden son gününe eğitim camiamıza hayırlar getirmesini diliyorum.

Sevgili Öğrenciler; "Güzel yurdumuzun geleceğe dönük hayal ve hedefleri sizlerin azimli ve inançlı ruhlarınızda gizlidir. Sizlerin bu bilinçle hareket ederek bilgi, beceri ve değer sahibi insanlar olarak yetişmeniz için bizler, üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde gerçekleştirmek adına heyecan ve şevkle çalışmaya hazırız.

Değerli Meslektaşlarım; Eğitimimizin temel taşı olan sizler, bu kutsal mesleğin onurlu birer üyesi olarak öğrencilerimizin yetişmesinde yaptığınız ve yapacağınız fedakârlıklardan asla şüphemiz yoktur. Ülkemizin bugünkü ulaştığı noktada sizlerin büyük payının olduğu bilincindeyiz. Aziz milletimizin geçmişinde ve bugününde sizlerin birikimi, emeği ve izi olduğunun idrakindeyiz. Ülkemizin geleceği sizin şefkat dolu yüreğinizdedir.

Kıymetli Velilerimiz; Yarınlarımızın emanetçisi çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin bu süreçte en büyük destekçisi sizlersiniz. Geleceğimiz olan öğrencilerimiz, ortak gayretimiz neticesinde başarıya ulaşacaktır. Sizlerin eğitim öğretim sürecine katılımlarınız çocuklarımızın hem akademik başarısını hem de ilgi ve yeteneklerini keşfetme ve geliştirmede tamamlayıcı ve destekleyici bir rol oynayacaktır. Hep birlikte mutlu ve verimli bir eğitim öğretim yılı geçireceğimizi temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşünceler ile tüm öğretmenlerimizin ve sevgili öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini diliyorum" dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

HLil kalip

09 Eylül 2019 12:17
Atresedayalı ögretim diyonuz ben mahallemde gelen liseye neden öğrencim kayıt yapdıramıyom Kurtuluş mahallesi