Düziçi'nde Başıboş Köpekler Tedirgin Ediyor

Son Güncelleme : 13 Şubat 2019 14:02
Düziçi'nde Başıboş Köpekler Tedirgin Ediyor

Düziçi ilçemizde son günlerde Özellikle geceleri sokaktaki vatandaşların ve sabah okula giden öğrencilerin korkulu rüyası haline gelen sahipsiz köpekler kontrol altına alınmayı bekliyor.

İlçemizde sayıları her geçen gün artan sokak köpekleri, ilçe merkezindeki halkı tedirgin ediyor. Düziçi ilçemizde gruplar halinde dolaşan köpekler, sabahın erken saatlerinde yoldan geçen vatandaşları korkutuyor. 

Vatandaşlar, sokak köpeklerinden kurtulmak için yetkililere çağrıda bulunarak, köpeklerin hem vatandaşları korkuttuğunu hem de ilçenin imajını zedelediğini belirttiler. Başıboş köpekler yüzünden özellikle geceleri yolda yürümeye korktuklarını ve yetkililerin bu konuda ciddi bir çözüm bulmalarını istiyoruz, diyorlar, "Bu köpekler akşamları ve sabahın erken saatlerinde toplu halde dolaşıyorlar. Sokaklar köpekle doldu Özellikle bayanlar ve çocuklar köpeklerden çok korkuyor. Sabahın erken saatlerinde okula giden çocuklarımız bu köpeklerden çok korkuyorlar. Bu köpeklerin bir an önce barınaklarda toplanması gerekli" dediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle