Düziçi'nde Plakasız ve Egzozsuz Motosikletler Toplanıyor

08 Temmuz 2019 12:22
Düziçi'nde Plakasız ve Egzozsuz  Motosikletler Toplanıyor

Düziçi kent merkezinde plakasız ve egzozsuz motosikletler rutin uygulama çerçevesinde polis tarafından toplanmaya devam ediyor.

Düziçi kent merkezinde plakasız ve egzozsuz motosikletler rutin uygulama çerçevesinde polis tarafından toplanmaya devam ediyor. Düziçi kent merkezinde plakasız ve egzozsuz motosikletler rutin uygulama çerçevesinde polis tarafından toplanmaya devam ediyor.

Trafik kazaları, ses kirliliği ve hırsızlık olaylarının önüne geçilebilmesi için mobilet ve motosikletlerin toplanmaya başlandığını bildiren yetkililer, “Ruhsatı olmayan, tescil yaptırmayan, ehliyeti olmayan, hız yapan, kask takmayan motor sahiplerine defalarca ikazda bulunduk. Plakasız motorları yeni de olsa topluyoruz” dedi.

Motorları toplamaktaki tek amaçlarının eğitimsiz ve ehliyetsiz insanların motor kullanmalarını azaltmak, tescilsiz motorları da kayıt altına almak olduğunu bildiren yetkililer, bunun için sivil ekiplerin de görevlendirildiğine dikkat çekerek, kimse bizim başımıza gelmez diye düşünmesin herkes kurallara uysun uyarısında bulunuldu.

Geçtiğimiz günlerde Düziçi Atatürk ve Demokrasi meydanı önünde motor operasyonunun ardından Düziçi Polisi Cuma günü de Düziçi Yapıkredi bankası önünde karşısında motor operasyonu düzenledi. Vatandaşlar ise uygulamadan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Haber Merkezi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle