CHP`DE ADAY ADAYLARI BAŞVURULARINI YAPTI

CHP`DE ADAY ADAYLARI BAŞVURULARINI YAPTI

CHP Düziçi Belediye Başkan Aday Adayları dosyalarnı CHP Düziçi İlçe Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Emin Canavar’a teslim etti.03.08.2013 13:30

Ünal Köksal  -Muhasebeci

Düziçi Ziraat Odası Başkanı Ünal Köksal, CHP Düziçi Belediye Başkan Aday Adayı olarak dosyasını CHP Düziçi İlçe Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Emin Canavar’a teslim etti. Köksal, Düziçi Belediye Başkanlığı görevine projeleriyle, programlarıyla, halkın içinde ve toplumcu belediyecilik, şeffaf ve hesap verebilen belediye başkanı olmak, Düziçi’ne layık olduğu hizmeti sunmak için aday olduğunu açıkladı. Ünal Köksal kendisine partili ve partisiz bir çok seçmen kitlesinin destek verdiğini belirterek Düziçi’nde seçimi kazanacak kapasitede büyük destek aldığını söyledi. ÜNAL KÖKSAL KİMDİR? ÜNAL KÖKSAL Düziçi Belediye Başkan Aday Adayı Osmaniye İli Düziçi İlçesinde 01.02.1966 tarihinde doğdum. İlk Orta ve Lise Öğrenimimi Düziçi ilçesinde tamamladım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldum. 1991 yılından bu yana “Serbest Muhasebeci MALİ MÜŞAVİR” olarak çalışmaktayım. 1996 yılından bu yana “Düziçi Ziraat Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanı” olarak görev yapmaktayım. 1998 yılında CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptım. 1999 yılından itibaren 5 yıl CHP İL GENEL MECLİS ÜYESİ olarak görev yaptım. Bir dönem CHP KURULTAY DELEGELİĞİ yaptım. Düziçi Fakülte ve Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği kurucusu olup halen yönetim kurulu üyesi olarak çalışmaktayım. 2007 seçimlerinde CHP OSMANİYE 2. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI oldum. 2011 seçimlerinde önseçimde CHP OSMANİYE 3. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI oldum.dedi.

Alper Öner - Diş Hekimi

Cumhuriyet Halk Partisi’nde yaklaşık iki yıldır aday adaylığı konuşulan Alper Öner resmi başvurusunu yaptı. Partililer ve destekçileri tarafından ifade edildiği üzere Düziçi halkının güven duyduğu, genç, dinamik, prestij sahibi Alper Öner, Aday Adaylığı için parti binasına gelerek müracaatını yaptı. Her zaman yanında olan ailesi ile birlikte CHP Düziçi İlçe Parti binasına gelerek dosyasını İlçe Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Emin Canavar’a teslim etti. Alper Öner’in eşi Çevre Mühendisi Nihan Hanım, eşinin adaylığı ile ilgili “iyi bir eş ve iyi bir baba olan eşimin Düziçi ilçemize de iyi bir belediye başkanı olacağına inanıyorum. İlçemizi çok seven ve halkımıza sonsuz güveni olan eşimin daha kaliteli hizmetlerle ilçemizin tüm problemlerini çözeceğinden eminim” dedi. A. Adaylığını kesinleştiren Öner, “10 yıldır Diş Hekimi olarak Düziçi halkına hizmet etmekteyim. Kısmet olursa bu hizmetlerimin dışında ilçemde cadde cadde, sokak sokak hatta ev ev gezerek daha fazla hizmet etmek için kollarımı sıvadım. Halkımızın babam İsmail Hakkı Öner’e ve bana olan güvenini hiç bir zaman suiistimal etmeyeceğim. Ayrıca günümüz teknolojisine uygun olarak ilçe halkının huzuru ve refahı için güzel Düziçi’mizi yeniliklere kavuşturacağım. Gençlerimizin enerjini sini doğru ve verimli bir şekilde kullanmaları için çeşitli organizasyonlar düzenleyeceğiz. Çünkü gençlerimiz ülkemizin geleceğidir. Partim ve Düziçi halkına hayırlı olmasını temenni ederim ” dedi.


Ahmet Düldül-  İl genel meclis üyesi Sürücü kursu sahibi


CHP Osmaniye İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Düldül, CHP’den Düziçi Belediye Başkan Aday Adayı olarak dosyasını CHP Düziçi İlçe Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Emin Canavar’a teslim etti. Belediye Başkanlığı görevi için hazır ve hazırlıklı olduğunu, kendisine ve partisine güvendiğini belirten Düldül, Düziçi için çok önemli projeleri olduğunu aday olması halinde bu projeleri Düziçi halkıyla paylaşacağını açıkladı. CHP


CHP İL GENEL MECLİS ÜYELERİ

Cengiz Öniş

 CHP’den Osmaniye İl Genel Meclis Üyeliğine Aday Adayı olarak dosyasını teslim etti. Öniş, kendisinin de siyasette Düziçi’ne hizmet etmek istediğini söyledi.

Bahri Rışvanoğlu

 Düziçi’nde 2014 Mahalli İdareler seçiminde CHP’den Osmaniye İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adayı başvuruları başladı. Osmaniye İl Genel Meclisi Üyeliği için ilk başvurusunu yapan ve başvuru belgesini CHP Düziçi İlçe Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Emin Canavar’dan alan isim ise Bahri Rışvanoğlu olduğu bildirildi. Bahri Rışvanoğlu, başvuru belgesini aldıktan sonra yaptığı açıklamada Düziçi Merkez İlçe Belediye Başkanlığını ve 3 İl Genel Meclisi Üyeliğini alacak güçte olduklarını Düziçi halkına ve CHP’lilere güvendiğini söyledi.

Diğer DÜZİÇİ HABERLERİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.