CHP`NİN YAZLAMAZLI ÇIKARTMASI

CHP`NİN YAZLAMAZLI ÇIKARTMASI

Düziçi’nin Yazlamazlı Köyünde çeşitli partilerden 21 aileden 105 kişinin CHPye geçti.09.04.2013 21:43

CHP Düziçi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen katılım töreninde CHP Düziçi İlçe Başkanı Durdu Göl, katılımla ilgili şunları söyledi: “Ülkede olan olayları az da olsa çok da olsa medya hepsini yansıt masada televizyondan izliyoruz. Sayın Başbakan 2011 seçimlerinden önce dedi ki İmralı ile görüşen namerttir dedi.

Bundan bir kaç gün önce dediki başbakan Öcalan’ı hayata bağlayan benim. Bizim çocuklarımıza kurşun sıkan bir teröristi sen nasıl hayata bağlıyorsun. Bu insana oy verilir mi arkadaşlar. Bir zamanlar köylü milletin efendisiydi. Artık yavaş yavaş köylüyü milletin efendisi değil kölesi yapmaya çalışıyorlar.

AKP iktidara gelmeden önce mutfak tüpünün tanesi 15 lira idi. Şimdi mutfak tüpünün tanesi 75 lira. Hangi ucuzluktan bahsediyorlar, hangi ekonomiden bahsediyorlar.” CHP Osmaniye İl Başkanı Kemal Tabak, katıldığı programda şunlar söyledi: “Bugün bize özlemle beklediğimiz çok güzel bir tavrınızı gösterdiniz. Yıllardır iktidar olamamış CHP’ye sizlerin, ülkemizin ne kadar ihtiyaç duyduğunun seçkin bir örneğini verdiniz.

Her zaman doğru projeleri ortaya koyan CHYP’ YE çok büyük ihtiyacınız var. Onun ilkeli ve kararlı duruşuna ihtiyacımız var. Onun için CHP’deyiz. Bu iktidarın yarattığı hukuksuzluğa, adaletsizliğe, işsizliğe, yoksulluğa dur demek için ilk önce yerel seçimlerde bu iktidara ders vereceğiz. Daha sonra da bir yıl sonra yapılacak genel seçimde bu AKP iktidarını iktidardan uzaklaştıracağız.

Sandıkta uzaklaştıracağız, oylarımızla uzaklaştıracağız. Bunu yapmak zor değil, bunun ilk meşalesi de Düziçi’nden verilecektir” diye konuştu.

CHP Düziçi İlçe Teşkilatından verilen bilgiye göre Yazlamazlı Köyü’nde yaşayan toplam 21 aileden 105 kişi CHP’ye katıldı.

Yazlamazlı Köyü’nden CHP’ye katılan ailelin isimlerinin şunlar olduğu açıklandı: Yahya Çarba ve ailesi, Ömer Çatak ve ailesi, Seyfi Curuk ve ailesi, Süleyman Beyazcücük ve ailesi, Zeki Çatak ve ailesi, Menderes Çatak ve ailesi, Mehmet Curuk ve ailesi, İlyas Atalan ve ailesi, Ali Çabuk ve ailesi, Erkan Çabuk ve ailesi, Mehmet Çabuk ve ailesi, Ali Çıplak ve ailesi, Ahmet Lök ve ailesi, Muharrem Çetin ve ailesi,Mustafa İşlek ve ailesi, Murat Lök ve ailesi, Süleyman Çatak ve ailesi, Mulla Karacücük ve ailesi. Katılım programına CHP Düziçi İlçe Belediye Başkan Aday Adayları İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Düldül, Diş Doktoru Alper Öner, Ziraat Odası Başkanı Ünal Köksal, Osmaniye İl Genel Meclisi üyesi Aday Adayları eğitimci-esnaf Bahri Rışvanoğlu, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Çoban, esnaf Selahattin Torun, CHP Düziçi Kadın Kolları Başkanı Emine Çınar, CHP Osmaniye eski il Başkanı İrfan Erdem, CHP Düziçi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, partililer ve köylüler katıldı.

Haber. Mustafa Demirbaş

Kaynak: Mustafa Demirbaş

Diğer DÜZİÇİ HABERLERİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUMLAR (1)

Hayırlı olsun11.04.2013 21:23

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.