HIRSIZLAR YARBAŞI'NA DADANDI

HIRSIZLAR YARBAŞI'NA DADANDI

Yaklaşık bir aydır Ellek Beldesi ,Yarbaşı Beldesi ve Çamiçi köyüne dadanan hırsızlar aynı gün belde ve köyde 3 eve girdi.25.01.2017 00:00
Olay pazartesi akşamı saat 21.00 civarında Yarbaşı Beldesi Karacaören Mahallesi, Ziyaret sokakta meydana geldi. Ev sahibinin evde olamamasını fırsat bilen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, Şirkette işçi olarak çalışan ev sahibinin o gün aldığı aylık maaşını, nişanlı kızının altın takılarını ve cep telefonunu alarak kaçtılar. 

Yaklaşık 10 bin TL değerinde para ve takıları alan hırsızlar,evin içinde götürebilecekleri eşyaları arayan ve evin altını üstüne çeviren bu kişi ya da kişilerin bir an önce yakalanmasını isteyen mahalle sakinleri,” Mahalledeki sokak aydınlatmaları yanmıyor, hırsızlarında bunu fırsat bilip mahallede cirit atıyorlar. Akşamları komşuya bile gidemez olduk.Buna artık bir çare bulunması lazım. Evimizde huzur yerine korku ile oturmaya başladık” dediler. Hırsızlık olayının ardından olay yerinde inceleme de bulunan emniyet güçleri hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Diğer DÜZİÇİ HABERLERİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.