MHP İLÇE TEŞKİLATININDA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

MHP İLÇE TEŞKİLATININDA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

MHP Düziçi İlçe Başkanı Mehmet Vural bir basın açıklaması yaparak yeni yönetimin görev dağılımını açıkladı.12.05.2017 17:43
Vural, parti binasında yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:“Milliyetçi Hareket Partisi Düziçi İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ilçe başkanı Mehmet Vural başkanlığında toplandı. 
Görev dağılımı yapıldı. 
Buna göre ikinci başkan Mustafa Yergüler Sekreter Ünal Çevik Muasip Özcan Çevik belde teşkilatlarından sorumlu başkan yardımcılığına Yusuf Küçük seçildi. 
İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri bizlere bu kutsal görevi veren tüm delegelerimize teşekkür ederiz. 
Hemşerimiz Bilge Lider Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin emrindeyiz sözü sözümüz yolu yolumuzdur. Diye söz verdiler.  
Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ivedilikle köy belde ve mahalle teşkilatlarının atanması gerektiğini Yarbaşı, Ellek, Atalan ve Böcekli beldelerine teşkilatların kurulması için komisyonlar kuruldu ve çalışmalar başladı. Partimize üye olmak isteyen göreve geldiğimiz günden bu yana kaydı yapılan yaklaşık 480 kişinin üyelikleri yapıldı. 17-18 bin oy alan bir parti olarak hedefimiz 5000 üye yapmak. 
Halkımızın bu yoğun kayıt yaptırma ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz, bu partimizin şahlanışını gösteriyor. Kadın kollarında görev almak isteyen bir hayli fazla arkadaşımız var onlarca kadın arkadaşımız kadın kolları başkanı olmak istiyordu. Kadın kardeşlerimizin göstermiş olduğu bu ilgi ve alaka bizleri memnun ediyor. 
Milliyetçi Hareket Partisi Düziçi İlçe Teşkilatının Kadın Kolları Başkanlığına Nihal Büyükmert İlçe Yönetim Kurulu tarafından atanmıştır. Kendisine ve yönetimine başarılar dilerim. Düziçi`ne partimize hayırlı uğurlu olsun. Düziçi halkının göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür eder, saygılar sunarım Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene”
Kaynak: Kamil Şeker/Sabır Gazetesi

Diğer DÜZİÇİ HABERLERİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.