ÜZÜMLÜ'NÜN HİZMETKARI OLACAĞIM

ÜZÜMLÜ'NÜN HİZMETKARI OLACAĞIM

İlçemizin tanınmış ve ilk esnaflarından Tuhafiyeci Hacı Çam’ın oğlu Ali ÇAM Üzümlü mahallesinden muhtar adayı olduğunu açıkladı.02.12.2013 00:00
Adaylığı ile ilgili olarak sorularımızı yanıtlayan Üzümlü Mahallesi muhtar adayı Ali ÇAM “hizmet etmek için bu göreve talip oldum. Görev verilirse mahallemizde bu zamana kadar yapılmamış ve vatandaşlarımızın yapılmasını istediği hizmetleri yapmak için çalışacağım. Herkese eşit hizmet götüreceğiz. Oy verende oy vermeyende bizim gözümüzde aynı olacak. 

Mahallemiz sakinleri her zaman aradığında bize ulaşacak derdini anlatabilecek. Yerimiz yurdumuz belli. Vatandaşımız artık muhtar aramayacak. İstediği zaman bizi bulabilecek. Görev verilirse ekibimizle birlikte Üzümlü mahallesini ilçenin en güzel mahallesi yapmak için gece gündüz çalışacağız. 
Hastamızın yanında yoksulumuzun arkasında vatandaşlarımızın daima yanında olacağız. Haklarımızı sonuna kadar savunup mahallemize gerekli hizmetleri yapmak için gayret göstereceğiz. Yeter ki bize görev verilsin. Allah’ın izniyle bu görevi en iyi şekilde yapacağımıza inanıyorum. Muhtarlık sorumluluk isteyen bir iş"şeklinde konuştu.

Etiketler: üzümlü mahalle muhtar adayı - Ali ÇAM -düziçi

Diğer DÜZİÇİ HABERLERİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.