(AÖF) Açık Öğretim Fakültesi Sınav Sonucu Buradan Öğren

(AÖF) Açık Öğretim Fakültesi Sınav Sonucu Buradan Öğren

AÖF sınav sonuçları açıklandı. Açık Öğretim Fakültesi sınav sonucunu buradan öğrenebilirsiniz. AÖF sınav sonuçlarına bak. AÖF final sınavı sonuçları açıklandı. AÖF bütünleme sınavı yok. 18.06.2013 15:10
AÖF sınav sonuçları açıklandı. AÖF 1-2 haziranda yapılan sınav sonuçları merakla bekleniyordu. AÖF 'nin resmi sitesinde yaptığı duyuruyla sonuçların açıklandığı duyruldu. AÖF sınav sonuçların 12 gün sonra açıklanmış oldu.
 
AÖF sınav sonuçları açıklanıyor mu? AÖF sınav sonuçları bugün açıklanır mı? AÖF sınav sonuçları açıklanması bekleniyor. 1-2 Haziran AÖF sınav sonuçları açıklanacak mı? İşte AÖF haberimiz...
 
Aydın, AÖF sınavlarının 4-5 Mayıs'ta, 81 ildeki 92 sınav merkezinde ve KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da gerçekleştirildiğini anımsattı.
Açıköğretimde dönemlik sisteme geçişle tüm süreçler ve organizasyon yapılarının yenilendiğini aktaran Aydın, şunları kaydetti:
"Sınav evraklarının illerden dönüşü planlanarak, daha hızlı bir şekilde Eskişehir'e ulaşımları sağlandı. Geçici işçi sayımız (çalışma mekanımızın genişletilmesiyle) 330'a çıkarılarak, iki vardiya halinde çalışma gerçekleştirildi. 2012-2013 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınav sonuçlarını, üniversite tarihinde ilk kez 11 günde açıklamış olduk. Şu ana kadar sınav sonuçlarını 21 günde açıklayabiliyorduk. Açıkçası, bu da sınavın boyutu düşünüldüğünde, erken bir tarih kabul edilebilir."
 
AÖF SINAV SONUÇLARINI BURADAN ÖĞRENEBİLİRİSİNİZ
 
 
AÖF sınav sonuçları açıklanmadı.AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? AÖF final sınavı sonuçları açıklanacak mı? AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? AÖF final sınavı sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemizde olacaktır... Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları açıklandı mı? Açık Öğretim Fakültesi 1-2 haziran sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor? AÖF sınav sonularını öğren. AÖF sınav notlarını öğren.
 
AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
 
AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır. 2013 yılı AÖF final sınav sonuçlarının; net bilgiler olmamasına rağmen yaklaşık olarak sınav tarihinden 3 hafta sonra açıklanacağı tahmin ediliyor.
 
AÖF Sınav Sonuçları Takip Etme Linki
AÖF sınav sonuçları sınavdan en geç 30 gün sonrasında açıklanması bekleniyor.Aöf Sınav Sonuçları İçin tıklayınız..
 
NOTLAR VE ANLAMLARI:
 
84 – 100__AA__4,00 (GEÇTİ)
 
77 – 83___AB__3,70 (GEÇTİ)
 
71 – 76___BA__3,30 (GEÇTİ)
 
66 – 70___BB__3,00 (GEÇTİ)
 
61 – 65___BC__2,70 (GEÇTİ)
 
56 – 60___CB__2,30 (GEÇTİ)
 
50 – 55___CC__2,00 (GEÇTİ)
 
46 – 49___CD__1,70 (ORTALAMAYA GÖRE)(UYARI)
 
40 – 45___DC__1,30 (ORTALAMAYA GÖRE)(UYARI)
 
33 – 39___DD__1,00 (ORTALAMAYA GÖRE)(UYARI)
 
0 – 32____FF__0,00 (KALDI)
 
AÖF NE DEMEK?
 
AÖF, Açıköğretim Fakültesinin kısaltılmış halidir. Açıköğretim Fakültesine kayıt olarak örgün eğitim görmeden uzaktan sadece sınavlara girerek üniversite okuma hakkına sahip olabilirsiniz. AÖF günümüzde örgün eğitim görme imkanı olmayanlar, özel yada kamuda çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ülkemizde sadece Anadolu Üniversitesinin  Açıköğretim Fakültesi bulunmaktadır.


Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/-aof-acik-ogretim-fakultesi-sinav/gundem/detay/1724501/default.htmEtiketler: KKTC , Eskişehir , Açıköğretim , Açık Öğretim , Haziran , 2012 , 5 Mayıs , sadece , 2013

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.