Kaymakam Mutlu ALMALI Kale Kafe Açılışını Gerçekleştirdi

Son Güncelleme : 07 Ekim 2019 17:10
Kaymakam Mutlu ALMALI  Kale Kafe Açılışını Gerçekleştirdi

Düziçi Kaymakamı Mutlu ALMALI Harun Reşit Kale Kafe Açılışını Gerçekleştirdi

Kaymakamı Mutlu ALMALI’nın çabalarıyla Turizm ve Kültür Bakanlığı ve İlçe Öğretmenevi aracılığıyla yaptığı çalışmalar sonucu açılışını gerçekleştirdiği Kale Kafe ile ilgili şunları söyledi;  
İlçemiz için yaptığımız çalışmalar meyvesini vermeye başladı. İlçemizin tanıtımı maksatlıyla yaptığımız çalışmalardan biri olan Harun Reşit Kalesindeki Kale Kafe’nin bugün itibariyle açılışını yapıp, faaliyetini başlattık. İlçemizin Turizm potansiyeli yüksek olduğu, Harun Reşit Kalesinin de Düziçi’nin turizmi açısından önemli bir yeri olduğu ve buraya sahip çıkılması gerektiğini belirtti.
İlçemizin bu gibi destinasyonlarını hazır hale getirerek, yavaş yavaş turizmde önemli bir yere geleceğini ve vatandaşlarımız için önemli bir gelir kaynağı olacağını söyledi. Her alanda olduğu gibi turizm alanında da çalışmalarımız devam edecektir.” dedi.

Kale Kafe açılışına Kaymakam Mutlu ALMALI, Belediye Başkanı Dr. Alper ÖNER, İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Serkan ESEN, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mutafa GÖK, İl Kültür Turizm Müdürü Burhan Torun, Cumhuriyet Savcısı Mehmet ÖZKAN, Belde Belediye Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri ve Kamu Kurum Müdürleri katıldı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle