Sosyal Medyada Yükseliş

Son Güncelleme : 17 Kasım 2019 10:11
Sosyal Medyada Yükseliş

Sosyal medya deyince genel olarak aklımıza paylaşmak gelir. (Kullanıcının fotoğraf, bilgi, video, vb. paylaşım yapması gibidir.) Sosyal medyanın genel kabul gören tanımı, kullanıcının kendi ürettiği içeriği paylaştığı ve yayınladığı çevrim içi bir ağdır, şeklindedir.

Gelişen teknolojiyle birlikte insanlar farklı sosyal medya hesaplarını aktif olarak daha fazla kullanmaya başladı. Yediden yetmişe birçok insanın farklı sosyal medya adreslerinde hesabı bulunmaktadır. Ancak kullanımı her geçen gün artan bu sosyal medya hesaplarında önemli olan bu sosyal medya hesaplarının doğru kullanımı ve kontrolüdür.

Sosyal Medya Nedir?

Sosyal medya deyince genel olarak aklımıza paylaşmak gelir. (Kullanıcının fotoğraf, bilgi, video, vb. paylaşım yapması gibidir.) Sosyal medyanın genel kabul gören tanımı, kullanıcının kendi ürettiği içeriği paylaştığı ve yayınladığı çevrim içi bir ağdır, şeklindedir. Gelişen teknolojinin aktif olarak kullanımı ile birlikte her geçen gün sosyal medya hesaplarına farklı içerikler ve özellikler eklenmektedir. Tüm kullanıcı kitlelerine hitap eden sosyal medya hesaplarının indirilme ve kullanılma sayısı her geçen gün çığ gibi artmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

İnsanların tablette, telefonda aktif olarak kullandığı birçok sosyal medya hesabı vardır. Bu sosyal medya hesapları içeriklerine göre farklı şekilde isimlendirilmektedir. İnsanların başka insanlar ile iletişim kurmasını sağlayan, fotoğraf ve içerik paylaşımı yapılan farklı sosyal medya hesapları insanlar tarafından kullanılmaktadır. Bunlardan en çok bilinen ve en çok indirilen, kullanılan sosyal medya hesapları ise şunlardır ; Facebook, İnstagram, Twitter, Tumblr, Pinterest, Youtube, vb...

Sosyal Medya Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kullanıcı kitlesi olarak her yaş grubuna hitap eden sosyal medya hesaplarını kullanırken dikkat etmek gerekir. Yapılan paylaşımlar doğru bilgi veren, insanları yanıltmayan içerikte olmalıdır.

Bundan öte sosyal medya hesaplarını kullanırken e- posta adresinin doğru olmasına, profil bilgilerinin doğru olmasına, hesap gizliliğinin olmasına ve paylaşım ve beğenilerin içeriklerine dikkat etmek gerekir. Aksi halde sosyal medya hesaplarındaki birçok bilgi ve paylaşım kişi hakkında aleyhine delili niteliğindedir.

Sosyal medya hesapları sadece kişiler tarafından değil, birçok kurum tarafından da kullanılmaktadır. Bu sayede bilgiye hızlı ve anında erişim sağlanmaktadır.

Sosyal medya kullanırken uzman kişilerden rehberlik almak da mümkündür. Bu konuda alanında uzman crovu.com sitesi ilk akla gelen adrestir.

Site Hakkında

2012 yılından itibaren Crovu bireysel ve kurumsal sosyal medya hizmetleri konusunda Türkiye'nin önemli firmalarındandır. Ayrıca firma müşterilerine verdiği sosyal medya kullanımı rehberliğinin yanı sıra yazılım ve ticaret alanında da varlığını sürdürmektedir. Birçok firmanın dijital hayata dönüşümü konusunda rehberlik yapan Crovu alanında verdiği hizmetleri ile adından söz ettirmektedir.

Neden Crovu'yu Tercih Etmelisiniz?

Sosyal medya kullanıcıları arasında fenomen olmak isteyen kişilerin ve sosyal medya hesabını doğru ve aktif kullanmak isteyen kişilerin alanında uzman firmalardan, sitelerden yardım alması gerekir. Bu konuda Crovu en fazla tercih edilen sitelerdendir. Bu siteyi diğerlerinden farklı kılan birçok özelliği vardır. 

İlk olarak site alanında uzman, tecrübeli, deneyimli destek ekibi olan bir çalışan profiline ve son teknolojinin kullanıldığı materyallere sahiptir. Bunun yanı sıra site müşterilerine 7/24 mail ve Whatsapp ile ayrıca İstanbul, Ankara ve Kuzey Kıbrıs' da bulunan ofisleri ile de destek vermektedir. Bu konuda siteyle iletişim de oldukça kolaydır. 

Site verdiği hizmetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde müşterisine sunmaktadır. Aynı zamanda site hakkında her hangi bir adreste şikayet olmaması da sitenin tercih edilme nedenlerinden biridir. Site müşterilerine sorunlarının yanı sıra sayfada yaptığı farklı konularda da rehberlik yapıp, bilgi vermektedir. Site müşterileri için iş hacmini artıracak profesyonel Crovu çözümleri ile de tercih edilmektedir.

Site müşteri memnuniyetini, satışı, etkileşim sayısını artırır, ulaşacağınız kitleyi genişletir, imajınızı tazeler, vb... nedenlerden dolayı da tercih edilmelidir.

Site Hangi Alanlarda Hizmet Veriyor?

Site farklı hedef kitlelere hitap etmektedir. Bunun için Crovu farklı sosyal medya hesaplarında müşterilerine rehberlik yapmakta ve farklı alanlarda destek olmaktadır. Takipçi sayısının, beğeni sayısının önemli olduğu sosyal medya hesapları konusunda da site hizmet vermektedir.

Site İnstagram Hizmeti(Takipçi satın alma, beğeni satın alma, otomatik beğeni satın alma, görüntüleme satın alma), Facebook Hizmeti(Beğeni satın alma, sayfa beğenisi satın alma, takipçi satın alma), Twitter Hizmeti(Takipçi satın alma, beğeni satın alma, retweet satın alma) ve Youtube Hizmeti(izleme satın alma ve abone satın alma) alanında sosyal medya kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Bu sosyal medya hesaplarında ise kullanıcılar için farklı konularda hizmetler vermektedir.

Site farklı kitlelerde müşteriye hitap etmek için sosyal medya yönetiminin yanı sıra, web tasarımı, dijital pazarlama, reklam yönetimi, SEO danışmanlığı ve yazılım geliştirme gibi konularda da hizmet vermektedir. Bu konuda da önemli birçok marka(Bora Duran, Bahadır Tatlısöz, H&M, YOLO, Alarko Carrier, Luppa, vb...) ile referansı vardır. Bu referanslar ile site müşterileri için daha güvenilir bir konuma gelmektedir.

Site Farklı Kampanyalar Yapıyor Mu?

Site verdiği hizmetler için farklı zamanlarda kullanıcılara kampanyalar yapmaktadır. Kampanyalardan haberdar olmak için sitenin aktif olarak takip edilmesi gerekir.

Crovu verdiği hizmetlerde takipçi, sayısına, beğeni sayısına, görüntülenme sayısına, takipçi sayısına göre farklı kampanyalar yapmaktadır. Site müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermek için aldığı hizmet ile ilgili deneyimlerini paylaşan müşterilerine bir sonraki alışveriş için indirim uygulamaktadır.

Site Güncelleniyor Mu?

Site müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için zaman zaman güncelleme yapmaktadır. Yapılan bu güncellemeler ile site sosyal medya kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Yapılan güncellemelerden haberdar olmak için sitenin aktif olarak kullanılması gerekir.

Etiketler: Sosyal Medyada Yükseliş

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle