Yarbaşı'nda Regaip Kandili Programı

Son Güncelleme : 09 Mart 2019 16:03
Yarbaşı'nda Regaip Kandili Programı

Yarbaşı'nda Regaip Kandili Programı

Yarbaşı Belde başkanı ve Ak parti Yarbaşı belde başkan adayı Mustafa ÖNAL tarafından Regaib Kandili sebebiyle vatandaşlara ikram edilmek üzere 750 kişilik kandil lokması yaptırıldı. Kandil lokmasını ak parti Yarbaşı seçim bürosunda vatandaşlara şerbet ile birlikte ikram edildi.
“Birlik, beraberlik ve istikrar içerisinde geleceğe umutla bakmamız lazım” Başta tüm Yarbaşılılar olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Regaib Kandilini kutlayan Yarbaşı belde başkanı Mustafa ÖNAL “Mübarek üç aylara girdik ve İslam aleminde Recep, Şaban ve Ramazan ayları önemli olan aylardır. Ayrıca bir de kandillerimiz var bugün Regaib Kandili.

Dostu düşmanı kaynaştıran bu günlerin birlikteliğimize ve beraberliğimize ve bunu daha da kaynaştırmamıza vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Şu an birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacımız olan günlerden geçiyoruz. Bu sebeple bizim birlik ve beraberlik içerisinde, istikrar içerisinde geleceğe umutla bakmamız lazım. Bu kandilin buna vesile olacağına yürekten inanıyor, öncelikle Yarbaşılıların sonra ülkemizin ve tüm İslam aleminin kandilini kutluyoruz” dedi. 
Ersin Şimşek

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle