AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, "Yüz Yüze 100 Gün" programları kapsamında Kadirli ilçesine bağlı Oruçbey, Koçlu, Yoğunoluk, Tahta, Değirmendere Köyleri ile Maksutoluğu yaylasında vatandaşlarla buluştu.
Milletvekili Durmuşoğlu’na Kadirli AK Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç bazı yönetim kurulu üyeleri, Sumbas AK Parti İlçe Başkanı Erol Kaplan,İl Genel meclis başkan vekili Dr.Mustafa Gürlek,İl Genel meclis üyesi Av.Harun Özdemir,İl özel idaresi genel sekreteri Mesut Ovalı,Kadirli orman işletme müdürü Adem Sarıbıyık,bazı birim müdürleri ile gençlik kolları başkanı Hakan Narcıoğlu’da eşlik etti.
21 ayını heyecanla hizmete devam ettiklerini ifade eden Durmuşoğlu, “21 yıl önce nasıl bir heyecanla yola çıkmış isek bugünde yine aynı heyecanı yüreğimizde taşıyoruz. Dünya'nın sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde dış politikadaki gelişmeleri gıpta ile izlediklerini, en son Rusya ile Ukrayna arasındaki krizde de tek devrede olan güçlü bir Türkiye’nin var olduğunu bir kez daha görmüşlerdir” dedi.