Saat 14.00’de Düziçi radyo Mega FM’in stüdyo Konuğu olan günü İyi Parti Düziçi İlçe Başkanı İbrahim Coşkun, Mega FM’de gazeteci, radyocu ve program yapımcısı olan  dj’i Zeki Kurultak’ın sorularını yanıtladı.
Partilerinin ilçe ve ulusal bazda misyonu ve amaçlarını anlatan Coşkun, ilçe ve belde teşkilat yapılanmaları, Millet İttifakı aday olarak seçime giren Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner’in seçim sürecinden sonra kendileriyle olan uzaklığı, pandemi sürecinde yerel yönetimlerin ve sivil toplum örgütleri ile vatandaşların dikkat etmesi gereken önemli hususlar, ülkemizin hayvancılık alanında yaptığı denetimsiz ithalatlar, hayvansal yemlere yapılan % 50’lik zamlar, çiftçinin desteklenmesi, mazot, tohum, zirai ilaçların ve gübrenin pahalılığı, tarım ve hayvancılık alanında artık üretimin durma noktasına geldiği, partilerinin şuanda oylarını en çok arttıran parti olduğundan ilk seçimde alacakları oy oranına kadar birçok konuda bilgiler verdi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dağlı Yayıncılık Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Dağlı “Radyo olarak bu tür canlı yayınlarımıza bundan sonra hız kesmeden devam edeceğiz. Belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, mahalle ve köy muhtarları, partilerin ilçe başkanları, iş adamlarımız, sivil toplum örgütü temsilcileri vede esnaflarımız ile yapacağımız canlı yayınlarımızı radyomuz dinleyenleri hafta içi 93.8 Frekansından takip edebilirler. Belediyelerin hizmetleri, esnaf, vatandaş ve sivil toplum örgütleriyle alakalı çeşitli konularda yaptığımız anket çalışmalarının sonuçlarını radyomuzdan takip edebilir, canlı yayınlarımızı dinleyerek konuklarımıza sorularınızı iletebilirler. Ayrıca evde kaldığımız şu günlerde; yapmış olduğumuz sanatsal ve kültürel yayınlarımızı takip eden dinleyenlerimiz; evlerinde, işyerlerinde, cep telefonlarından karasal ve internet üzerinden de www.radyomega.org adresinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak takip edebilirler. En iyi müzik dosttur diyerek sizleri mutlaka radyomuz dinelemeye vede evde kalmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Zeki Kurultak