Kadirli Devlet Hastanesini ziyaret eden Başkan Tarhan, Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Hakkı Özdoğan'a çiçek ve hediye takdim etti.

Acil serviste görevli doktor ve sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlayan Başkan Tarhan, Hastanede görevli hekimler için de hediyeler bıraktı.

Daha sonra Özel 7 Mart Hastanesini ziyaret ederek acilde çalışan hekim ve sağlıkçıların gününü kutlayarak çiçek ve hediye verdi.

Son olarak İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek Sağlık Müdürü Dt. Ayşe Bozkurt’a ve filyasyon da görevli doktor ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak çiçek ve hediye verdi.

Başkan Tarhan yaptığı açıklamada “Şüphesiz doğrudan insan hayatına dokunan saygın bir mesleği icra eden sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyorum. Salgının bizlere sağlığın sağlık ordusunun ne kadar kutsal bir görev icra ettiğini gözler önüne seriyor. Bu zorlu süreçte bizim ve sevdiklerimiz için gece gündüz demeden fedakarca çalışan tüm sağlık camiasının günü kutlu olsun. İyi ki varsınız" dedi.  Kadirli Belediyesi