CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, kongreye katılan herkese teşekkür etti.

Cemiyet, Federasyon ve Konfederasyon çalışmaları hakkında kısa bilgi veren Cihangir, “Mart ayında yapılması planlanan ancak pandemi nedeniyle bu tarihe ertelenen kongremizi yaptık. Bir dönem yönetim kurulu üyemiz olan Muhammet Emin Arbağ ile cemiyetimizin kuruluşunda büyük emeği olan desteğini bir an olsun esirgemeyen kayınpederim L.Taner Deniz'de bu hastalığa yenik düştü. Allah rahmet eylesin. Yönetimde ufak değişiklikler yaptık. Pandemi nedeniyle herkeste olduğu gibi bizim de faaliyetlerimiz kısıtlandı. Aktivitelerimizi minimuma indirmiştik. Normalleşme sürecine girdiğimizde dolayı biz de aktivitelerimizi gerçekleştirmeye başlayacağız. Cemiyet olarak ailecek birlikte faaliyet gerçekleştireceğiz. Yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyorum. Umarım çok güzel dönemler bizleri bekliyor” şeklinde konuştu.

Kongre sonucunda Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Asil Üyeler: Ali Cihangir, Şükrü Tozluklu, İlyas Kör, Ümit Kahrıman, İbrahim İmat, Ersin Şimşek, Aydın Deniz
Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Resul Özdil, Erhan Özmen, Ahmet Doğru, Merve Nur Çetinkaya, Ali Önal, Hakkı Yılmaz, İsmail Kundakçı
Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Esef Gök, Necdet Başpınar, Adem Cingöz
Denetleme Kurulu Yedek Üyeler: Ali İmat, Muharrem Şanaral, Hüseyin Danış
Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Delegeleri: Ali Cihangir, Şükrü Tozluklu, Aydın Deniz, Ersin Şimşek
Yedek Üyeler: Hakkı Yılmaz, İbrahim İmat, Erhan Özmen, Muttalip Altun    Haber: CGC Basın