AK Parti Osmaniye milletvekili İsmail Kaya, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, AK Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy, Ak Parti Düziçi ilçe başkanı Mehmet Çillem ve belediye meclis üyeleri, çalışmaları yerinde inceledi.

Milletvekili İsmail Kaya, burada yaptığı açıklamada, Çamiçi Mezarlığı'ndan Düziçi Devlet Hastanesi'ne kadar çevre yolumuzla 8 metre genişliğinde standartları çok iyi bir şekilde asfaltlama çalışması yapıldığı belirtti.

Çalışmaların üç haftaya kadar tamamlanacağını ifade eden Kaya, “Düziçi'ne güzel hizmetler yapmak için çalışmaya devam edeceğiz. Her şeyin en güzelini hak ediyorlar” dedi.
Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, çevre yolunun ilçeye hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, katkılarından dolayı milletvekilleri İsmail Kaya, Mücahit Durmuşoğlu, Bakan Mehmet Özhasekiye teşekkür etti.


Öner, “Hızlı bir şekilde yolumuz yapılıyor. İnşallah 3 hafta içerisinde yeni yapılan devlet hastanemizin önüne kadar yolumuzu bitirmiş olacağız. İlçemize hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Ak Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy, “Düziçililerin, hayal etmiş olduğu çevre yoluyla alakalı asfalt çalışması başladı. Düziçimize hayırlı uğurlu olsun. Çevreyolunun 800 metrelik kısmı bayramdan önce tamamlandı. Kalan 1 kilometrelik yolu da 3 hafta içerisinde tamamlanacak” diye konuştu.

İlçedeki diğer projeler hakkında da bilgi veren Gülsoy, “Haruniye 1(Hamısın) köprüsü ihale aşamasına gelinde. İhale onayı alınacak. Organize sanayi için müteşebbis heyeti oluşturuluyor. İnşallah Organize sanayiyi Düziçine açmış olduğumuzda Düziçili gençlerin, insanların çalışmaya gitmekle alaklaı sorunları da kalmayacak.

Düziçili hemşerilerimiz 12 süreyle çalışacak, Düziçinde kalacak, ekmeğini, rızkını Düziçinde kazanacak. Dolayısıyla Düziçili hemşerilerimiz büyümeye devam edecek. Düziçili vatandaşlarımızın bir sorunu daha vardı. Enerjisa aboneliği, bu sorunu çözdük artık Düziçili hemşerilerimiz aboneliklerini ilçede gerçekleştirebilecek. Biz Düziçini seviyoruz, hizmetleri Düziçi'ne getiriyoruz, çünkü Düziçililer her şeyin en iyisine layık.

Haruniye 1 köprüsünden sonra Kanlıgeçit Düziçi arasındaki yolu genişleteceğiz. 2023 yılında Haruniye 1 köprüsü tamamlanmış olacak. Yarbaşı-Düziçi arasında istimlak sorunu var. istimlak sorunu çözüldüğünde yol çalışması devam edecek” ifadelerini kullandı.