Özdokur, bundan sonraki süreçte köyleri tek tek gezerek vatandaşlar ve muhtarlar ile buluşmaya başlayacaklarını ifade etti.
MHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur, merkeze bağlı 37 mahalle muhtarını tek tek ziyaret ederek Osmaniye’nin güzelleşmesi için fikir alış verişlerinde bulunduklarını söyledi.
Tüm mahalle muhtarlarına teşekkür eden Özdokur, "Adım Adım 2023 Köyüm Benim" projesi kapsamında çiftçi ve muhtarlarla bir araya geleceklerini söyledi. Özdokur faaliyetleriyle ilgili şunları söyledi; “Osmaniye ilimizde var olan otuz yedi mahallemizde insanımızı en iyi şekilde temsil ettiğine inandığımız, mahallelerimizde birlik, beraberlik, güven, sevgi, saygı ve dayanışma değerlerinin yaşatılması adına vatandaş ile devleti bütünleştiren kentimizin mihenk taşı, mahallemizin itimat abidesi, devletimiz ile milletimiz arasında bağ köprüsü görevini üstlenen kıymetli muhtarlarımızı ve değerli heyetlerini Mahalle Başkanlarımızla ve MHP Osmaniye Merkez İlçe Teşkilatımızla ziyaret ederek yaşadığımız yerlerin gelişmesi ve güzelleşmesi adına ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduk... Ziyaretlerimiz esnasında bizlere ev sahipliği yaparak teşkilatımızı en iyi şekilde karşılayan ve ağırlayan hemşehrisi olmaktan gurur duyduğumuz liderimiz Devlet Bahçeli beyefendiye sevgi ve teveccühlerini bildiren tüm mahalle muhtarlarımıza ve heyetlerine teşekkür ederim. Aynı zamanda ilerleyen süreçte MHP Genel Merkezinin "Adım Adım 2023 Köyüm Benim" projesi kapsamında bütün köylerimizi ziyaret ederek başta köy muhtarlarımız ve çiftçilerimizle de bir araya gelerek taleplerini ve sorunlarını yerinde inceleyerek MHP'nin tüm vatandaşlarımızla hasbihal etmesini sağlayacağız” dedi.