Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya, Osmaniye’nin tüm ilçelerine belirlenen program dâhilinde ziyarette bulundu.

Program kapsamında Osmaniye’nin Kadirli, Düziçi, Bahçe, Toprakkale, Sumbas ve Hasanbeyli ilçelerinde AK Parti ilçe teşkilatları ve vatandaşlarla bir araya gelen  Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, vatandaşlarla hem bayramlaşma, hem de sorunları ile ilgili yerinde bilgi alma fırsatı buldu.

Milletvekili Kaya’ya ziyaretleri kapsamında AK Parti Teşkilatı’nın İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları da eşlik etti. İlçe Başkanları ile görüşme yapan İsmail Kaya, ilçelerin çeşitli sorunları ile ilgili bilgiler aldı.

Daha sonra vatandaşların dilek ve temennileri dinlendi.

İlçe gezileri ile ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, “Dört gündür gerek il teşkilatımızda gerekse ilçelerimizdeki programlarımızı sürdürüyoruz.  Programlarımızda hem vatandaşlarımızla  dertleşiyor, ilimize yapılan yatırımları anlatıyor hem de Ankara’daki havayı vatandaşlarımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. AK Parti İl teşkilatımız tarafından hazırlanan program sayesinde bütün ilçelerimizde, vatandaşlarımıza ulaşmış olduk. Gezilerimizde sadece teşkilatlarımızı ziyaret etmiyoruz. Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımıza başsağlığı ziyaretlerinde bulunduk. Ayrıca düğün ve nişanı olan halkımızı da elimizden geldiği kadar ziyaret ederek mutlu günlerinde yanlarında olmaya çalıştık. Ziyaretlerimiz çok faydalı ve verimli geçti. Türkiye Büyük Millet Meclisindeki yoğun çalışmalarımızın ardından TBMM tatile girmesi ile birlikte 1 Ekim e kadar Osmaniye’de hemşerilerimiz ile birlikte olacağız” dedi.   

Resul Özdil