Şans oyunu tutkunları için Şans Topu sonuçları sorgulanmaya devam ediyor. Zengin olma umutlarını bu haftaya bırakan vatandaşlar MPİ canlı ve noter huzurunda açıklanan şanslı numaraları merak ediyor.

Geçen haftaki çekiliş sonucunda iki bileni çıkması bu haftaki çekiliş sonuçlarına olan ilgiyi bir hayli arttırdı.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her hafta Çarşamba ve Pazar günü yapılan çekilişte 5+1 bilen kişi veya kişiler büyük ikramiyenin sahibi oluyor. Buna göre; Şans Topu sonuçları açıklandı!

23 Aralık 2020 Milli Piyango Şans Topu çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?
Şans topu Millipiyangoonline.com'da

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.