Ozan Güzel Mavi Duvar Cover

Bu video 745 kere izlenmiş.07 Aralık 2022, Çarşamba

Mavi Duvar Hikayesi Genç bir erkek ve genç bir kadın birbirlerini çok severler, yıllar sürer o masum aşkları..

Sonunda aileleri tanışmıştır. O yaz izin alıp, erkeğin ailesinin Ayvalık'taki yazlığında tatil yapmaya karar verirler. Erkek kızın gelmesinden 1 hafta önce gidip sevdiği kız için hazırlık yapar. Evin dışını sırf o seviyor diye günlerce uğraşıp maviye boyar. Evin penceresine menekşeler koyar, sevdiği kız gelince sulasın diye.

Gelmesine 1 gün kala bir antikacıdan eski bir gramafon satın alır ve bir kaç nostaljik 45'lik. Nihayet ertesi gün olur. Akşam 6'da kızın otobüsü Ayvalık otogarına gelecektir.

Saatler geçer, heyecan artar. 6 olur, otogara bir otobüs yaklaşmaz. 7 olur, yok..

Meraklanır, telefon kulübesinden kızın ailesini arar. Acı haber onlara da yeni ulaşmıştır. Balıkesir yolunda otobüs kazası. 1 ölü 8 yaralı. Sevdiği kız artık yok..

Olay yerine ilk otobüs ertesi gün sabah! Çaresiz, öfkeyle sahile koşup denize bağırır, küfreder. Bitkin düşüp eve döndüğünde bir kaç satır yazar...

Duvarları maviye boyadım, maviyi çok seversin. Penceremde menekşeler dizili, sularken şarkı söylersin. Gramofonda eski alaturka, hoşuna gider bilirim..

O yaz evinin içinde, denize nazır.. Sabaha kadar bekledim seni. Birden dalgalar dedi ki, gelmeyeceksin.. Dalgalar dedi ki gelmeyeceksin.

Birden çıktım viraneden koşa koşa indim kumsala.. Acı acı sövdüm sonra, yüzümü kırbaçlayan rüzgara.

#maviduvar #düziçi #çatak #nature #guitarcover

Yorumlar0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

Facebook Yorumları

Bunları da izleyebilirsiniz

yazılım: habersistemim