Düziçi’nde Görülmemiş Kalabalık

Son Güncelleme : 16 Haziran 2019 18:06
Düziçi’nde Görülmemiş Kalabalık

Düziçi ilçesinde son dönemlerin en kalabalık günlerinden birini yaşarken sokaklar da adeta dolup taştı.

Düziçi ilçesinde son dönemlerin en kalabalık günlerinden birini yaşarken sokaklar da adeta dolup taştı. Seçimlerin yaklaşması nedeniyle siyasi partiler çalışmalarına hız verdi. 8 Mart Dünya kadınlar gününde, AŞİYAN düğün salonun da istanbul escort etkinlik düzenleyen Cumhuriyet Halk Partisi Kadın kolları teşkilatı, yoğun ilgi nedeniyle sevinçlerini gizleyemediler.

Kadınların kalabalığı aşiyan düğün salonun dışına çıkarken, halaylarla ve ikramlarla güzel bir gün geçirdiler. Etkinliğin bitmesinin ardından Millet ittifakı belediye başkan adayı Alper ÖNER’e destek vermek ve dünya kadınlar gününe dikkat çekmek için Aşiyan düğün salonundan, Millet ittifakı seçim bürosuna kadar yürüyüş düzenlediler. 1.8 Km’lik mesafeyi yürüyerek aşan kadınlar Düziçi’nde görülmemiş bir kalabalık oluşmasına neden oldu. Yürüyüş esnasında Düziçi’nin giriş ve çıkışı trafiğe kapatıldı. 

Etkinlikte yoğun ilgi ile karşılaşan ÖNER, kadınlarla buluşmasında projelerini anlattı ve destek istedi.

Millet ittifakı Belediye Başkan Adayı Alper ÖNER’in konuşması, miting havasında geçerken vatandaşlar ile bir araya geldi. Konuşması sık sık alkışlar ile kesilen ÖNER “sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hareket edeceklerinin sözünü vererek, “Sizlerin gelmesini istediğiniz hizmetler, görev başında olanların yapmak zorunda olduğu şeyler. Bu güne kadar yapılmamış olması zaten büyük bir yanlış.

En kısa sürede bu hizmetlere kavuşacaksınız”
CHP Düziçi İlçe Başkanı Mustafa Şen, CHP Düziçi Kadın Kolları Başkanı Yasemin Çerçi, İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Avukat Güzide Hatipoğlu, CHP Osmaniye Milletvekili Baha ÜNLÜ dünya kadınlar gününe dikkat çekerek konuşma yaptı. Ersin Şimşek

Etiketler: düziçi chp,alper öner,belediye başkan adayı,düziçi

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Yaşar

18 Mart 2019 20:40
Balarılar dilerim