Gençlik Kamp Alanı İlçemize Hayırlı Olsun

Son Güncelleme : 24 Ekim 2019 21:10
Gençlik Kamp Alanı İlçemize Hayırlı Olsun

İlçemizde daha önce Aziz Sancar Eğitim Köyü olarak faaliyet gösteren, ancak son yıllarda atıl durumda bulunan kamp alanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim BAYDAŞ ile birebir yapılan görüşmeleri neticesinde, Gençlik Kamp Merkezi olarak kabul edilmiş ve ödeneği ayrılmıştır.

Bu kamp merkezi ile birlikte ilçemize yaklaşık 15 bin gencimizin ziyaret etmesi öngörülmektedir. Gençlik Kampının lojistik açıdan ihtiyaçları ilçemiz esnafı tarafından karşılanacağından dolayı ekonomik açıdan da esnafımıza fayda sağlayacağı düşünülmektedir. Aynı zamanda ilçemizin tanıtılmasına destek sağlayacak, turistik açıdan da bir hareketlilik kazandırılmış olacaktır. 

Tesisin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen aynı zamanda Kaymakamımız Mutlu ALMALI’nın dönem arkadaşı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın İhsan Selim BAYDAŞ, İlimiz Valisi Ömer Faruk COŞKUN, İlimiz Sayın Milletvekilleri Mücahit DURMUŞOĞLU, İsmail KAYA ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa LOĞOĞLU’na ilçemiz adına teşekkür ediyoruz.

Kaymakamımız Mutlu ALMALI, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile kamp alanının ilçemize uygun tesislerin yapımı, tadilatı, bakımı ve onarımı için de sürekli iş birliği ve koordinasyon içerisinde çalışmalar yürütüleceğini belirti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle