Teleferik Düziçi'lilere Bedava Olacak

Son Güncelleme : 14 Şubat 2019 13:02
Teleferik Düziçi'lilere Bedava Olacak

Teleferik Düziçi'lilere Bedava Olacak

Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş NAMLI, AK partiye katılım töreninde konuşma yaptı. NAMLI Konuşmasında : “Osmaniye de dostu olan akrabası olanlara bizden selam söyleyin onlara Kadir KARA’dan oy isteyin. Oy isteyin ki Cumhur ittifakı Osmaniye de zirve yapsın. Türkiye Devlet BAHÇELİ’nin memleketinde belediye başkanı çıkamayan tartışması yapmasın.

Milliyetçi Hareket Partisinden aday olan İsmet kardeşime başarılar dilerim. Biz burada Düziçi’nde yaşayan tüm insanlar hepimiz , Cumhuriyet Halk Partisi ile, Milliyetçi hareket partisiyle ayrım yapmadan herkese hizmet ettik. Parçalamadan, bölmeden hizmet yaptık. Ama mikrofonu eline alan ne yaptılar ki diyorlar. Herkes elini vicdanına koyması lazım. Dün ki Düziçi ile şimdi ki Düziçi arasında çok büyük değişim var. Sizler bunu çok iyi görüyorsunuz ama şunu yaptı demeye cesaretleri yetmiyor.

Organize sanayi bu iktidarın işi, Cumhurbaşkanının şemsiyesi altına yer alanların işi, bizim bakanların işi. Çok değerli milletvekillerimizle organize sanayi işini görüştük. İlk mecliste seçimden sonra veya önce kanun teklifi veriyorlar. Orman özelliğini kaybetmiş yerlerin hazineye devirlerini isteyecekler. Bu olduğu zaman 1900 dönüme yakın yer organize sanayi kurulacak şekilde dizayn edilecek. Turizm paketinden sonra organize sanayi devriye girecek. İktidarın gücü ile, milletin gücü ile, cumhur ittifakının gücü ile organize sanayiye devreye girecek söz veriyorum, söz veriyorum. 

Bazı yanlışlıklar yapıldı. Bu yanlışlıkları ben yapmadım, bizim arkadaşlar eşini, dostunu iyi seçemedi. Hoş dediler, iyi dediler. Siyaset sizinle yapılır. Onu kırsam başka türlü konuşacak. Aldık belediyeyi doldurduk. Beni yanıltan kendi arkadaşlarım oldu, bunu kabul ediyorum. Şırnaktan aldık getirdik, hanımından kızından ayrıydı. O zaman Teröre günde 5-6 şehit veriyorduk. Şunu düşündüm almadığım zaman bu uzman çavuş şehit düşse bu eve nasıl varırım diye de düşündüm. Vicdanımın sesini de dinledim. Kabahat mı ettim, halt mı işledim. Bu yanlışı yaptıran arkadaşları da affetmeyeceğim. Çünkü cumhuriyet mahallesinde tenkit aldım. Çocuğunla, hanımınla sizleri aynı ailede birleştirdiysem sen de eşini, dostunu rahatsız ettiysen senin kanına bakmak lazım kanına.
Allah nasip kısmet ederse seçim beyannamem de de yer alacak, evinde 15 ton su kullanan fakir-fukuramız 1 lira ödeyecek. 20 tona kadar olan 2 lira ödeyecek. 

Nüfus cüzdanlarınızı hazır edin köyüyle, kentiyle Düziçi yazan herkes 1 sene bedava binecek. Düziçi hizmete daha doymadı. Cumhurbaşkanımızın dediği çok güzel bir söz var. Gerinizde semer bırakmayın eser bırakın dedi. Biz de inşallah eser bırakıyoruz eser. 

Teleferiğine ismini bize gönderdiği zaman açılışına isim veren sayın Cumhurbaşkanımız Düziçi’nde olacak. Hep hayalimiz olan projeler nasıl ön plana alınacak, bazı hizmetler cumhurbaşkanımızın programıyla beraber Düziçi’nde tarih yazılacak tarih. 
Telefonlarınız çalışsın; bildiğiniz ne kadar eş dost ahbap varsa arayın şu lafı edin belediye başkanımızın selamı var, oyunu istiyor diyin, hizmet için oy istiyor diyin, isterse vermesin, isterse redde alsın. Arayın ki eşinizi dostunuzu bilin.

Bize yanlış yaptırılmasın, onlarda yanlış yapmasın. Birbirinize sahip çıkın, birbirinizle oturup kalkın, Birbirinizle alışveriş yapın. Cenabı Allah birliğinizi beraberliğinizi bozmasın” dedi ve yürüyerek katılış yapan Mustafa İBA, Hacı Ahmet OKUR , Nurdoğan TOY ve çevresine bu coşkulu katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 Ersin Şimşek

Etiketler: düziçi teleferik,düziçi teleferik bedava

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle