Türkiye Şampiyonu Takım Vali Coşkun’u Ziyaret Etti

06 Kasım 2018 21:43
Türkiye Şampiyonu Takım Vali Coşkun’u Ziyaret Etti

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından 17-25 Ekim tarihleri arasında 25 takımın katılımıyla Samsun'da düzenlenen Türkiye Özel Sporcular Futbol Şampiyonası'nda Türkiye şampiyonluğunu elde eden Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Futbol Takımı sporcuları, Vali Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

 Ziyarette sporculara; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Vali Celalettin Cerrah Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdür Vekili Sultan Çalışkan ve antrenör Serttaş Üğlü eşlik etti.

Takımın oyuncuları; Aziz Turhan, Burhanettin Kocaman, Alican Yaşar, Mahmut Şahin, Mehmet Büyükkeleş, Talha Can Memektaş, Mehmet Gökçe, Hasan Danış, Hacı Ava, Murat Güler ile bir süre sohbet eden Vali Coşkun, ilimize yaşattıkları gurur dolayısıyla sporculara teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Sporcuları tek tek tebrik eden Vali Coşkun, takımın sporcularına çeşitli hediyeler takdim etti.

Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Futbol Takımı sporcuları da Vali Coşkun’a kendilerini makamında kabul ettiği için teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle