Yarbaşı'nda Birlik ve Beraberlik Toplantısı Düzenlendi

Son Güncelleme : 30 Mart 2019 15:03

Ak Parti Yarbaşı Belediye Başkan Adayı Mustafa Önal'ın seçim bürosu önünde gerçekleşen birlik beraberlik toplantısına yaklaşık bin kişi katıldı.

Ak Parti Yarbaşı Belediye Başkan Adayı Mustafa Önal'ın seçim bürosu önünde gerçekleşen birlik beraberlik toplantısına yaklaşık bin kişi katıldı.

Göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirilen hizmetler hakkında açıklamalar yapan Başkan Önal: "Benim hayatımda imkansız yok. Çok çalışıp Allah'a dua etmek var. Bugüne kadarda Allah'ım bizi mahcup etmedi. Şu anda sizin sayenizde de ne kadar güçlü olduğumuzu ve ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha fark ediyorum. Bizim en büyük gücümüz birlik beraberliğimiz ve inanmışlığımızdır” diyerek konuşmasını tamamladı.


Birlik ve beraberlik mitinginde Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Ak Parti Osmaniye İl Başkanı Hamza Tor, Ak Parti Düziçi İlçe Başkanı Mustafa TAMAN’ın yanı sıra vatandaşlar Katıldı.

Osmaniye Milletvekili İsmail KAYA yaptığı konuşma da Mustafa Başkanım çıraklık dönemini geçirdi, kalfalık dönemini de geçirdi inşallah sizlerin de desteğiyle de ustalık döneminde Yarbaşı’nda daha güzel hizmetler yapacak. Milletvekili seçildiğim günden bu yana il genelinde belde, ilçe, ilde dahil beni Mustafa Başkanımdan daha fazla arayan başkanımız yok. Yarbaşı'na yatırım getirmek için dertleniyor kendisinden Allah razı olsun. Yarbaşı kararını vermiş diyerek konuşmasını tamamlayan KAYA. Katılan herkese teşekkür etti.

Toplantının ardından Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Önal sosyal medya aracılığıyla yayınladığı mesajda; bu müthiş kalabalığın bizde karşılığı şudur: 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin gerçek kazananı Yarbaşı'mız olacak. Kadınlarımızla, geleceğimiz olan gençlerimizle, büyüklerimizle, yol arkadaşlığı yapmaktan gurur duyduğumuz kardeşlerimizle hep birlikte emin adımlarla yürüyoruz zafere diyerek, Yarbaşı halkına teşekkür mesajı yayınlayarak, gelen, gelmeyen tüm Yarbaşılılara seslendi.

Haber ve Fotoğraf : Enes ŞİMŞEK - Ali YİĞİT

Haberin fotogalerisi için tıklayın.

Yarbaşı'nda Birlik ve Beraberlik Toplantısı Düzenlendi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle