Belediye başkanlığı koltuğuna, 7 yaşındaki birinci sınıf öğrencisi Mustafa Berat KARARMAZ oturdu.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Düziçi Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Mustafa Berat, bir gün boyunca Düziçi Belediye Başkanı olarak görev yaptı.
Mustafa Berat'ın belediye başkanlığı koltuğuna oturmasıyla birlikte, Düziçi ilçesi sokakları renkli görüntülere sahne oldu. Mustafa Berat, belediye başkanlığı koltuğuna oturur oturmaz, belediyenin tüm işlerine vakıf oldu ve vatandaşlarla bir araya gelerek, onların sorunlarını dinledi.
Daha sonra Ak parti Osmaniye il binasında bayramlaşma törenine katılan Mustafa Berat Kararmaz, protokol’de Aile ve Sosyal Hizmet Bakanı Derya Yanık’ın yanında yer aldı.
Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, yaptığı açıklamada, "Bugün, ülkemizin en özel bayramlarından biri olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyoruz.
Bu özel günü, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla birlikte kutlamak bizim için çok önemli. Mustafa Berat, bugün belediye başkanlığı koltuğunda oturarak, geleceğimizin umudu olan çocuklarımıza örnek oldu.
Onun gözünden, belediye başkanlığı koltuğuna oturmanın ne kadar önemli bir görev olduğunu bir kez daha gördük" dedi.

 Ersin Şimşek