Ziyaret sırasında bölge halkıyla bir araya gelen adaylar, çocukların ve gençlerin geleceği için, aile büyüklerinin huzurlu bir yaşamı için mücadele edeceklerini ifade ettiler.

Ziyaret sırasında vatandaşlarla samimi bir ortamda sohbet eden adaylar, bölgenin sorunlarını ve taleplerini dinlediler. Vatandaşların sorularını yanıtlayan adaylar, seçildikleri takdirde bölge halkının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapacaklarını belirttiler.

İyi Parti Osmaniye Milletvekili adayları Elif Loğoğlu  "Gece gündüz demeden çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği için, aile büyüklerimizin huzurlu bir yaşamı için mücadele edeceğiz. Her günümüzün bir önceki günden daha iyi olması için durmadan çalışacağız. Tarih yazacağız ve halkımızın desteğiyle bölge için daha güzel günler inşa edeceğiz" dedi.

Atalan Beldesi sakinleri, adayların ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, "Adaylarımızın samimi ve içten yaklaşımlarından dolayı çok mutluyuz. Seçildiklerinde bölge için yapacakları çalışmaların hayata geçirilmesini sabırsızlıkla bekliyoruz" şeklinde konuştular.

Elif Loğoğlu ve Mehmet Demir'in Atalan Beldesi ziyareti, bölge halkı tarafından takdirle karşılandı.